Penzion Ostrava - Lhotka Lhotka

Nechte si natočit "tuplák" chutného piva, vychutnávejte si kvalitu služeb a zažijte jedinečnou atmosféru penzionu a hostince v oblasti Ostravy!

Penzion Lhotka - ubytování:
Penzion Lhotka nabízí ubytování v 8 dvoulůžkových pokojích a luxusních apartmánech s možností přistýlek. Celková kapacita penzionu Lhotka je 23 pevných lůžek. Pokoje jsou vybaveny masivním nábytkem z dubu. Pro maximální spokojenost zákazníků disponuje každý pokoj vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitem a domácím kinem, telefonem, internetem a trezorem. K dispozici jsou kuřácké i nekuřácké pokoje.

Penzion Lhotka - stravování:
K penzionu patří útulný hostinec ve Lhotce. Personál obsluhuje ve stylových krojích, čepuje se Plzeň 12°, Radegast 12° a Gambrinus 10°. Kuchyně připravuje všechna jídla skvěle a u hostů jsou velmi oblíbené speciality v bramborovém těstě. V létě je v provozu zahrada s grilováním. Celoročně můžete využívat stylový salónek, vhodný pro rodinné či jiné oslavy.

Penzion Lhotka - služby:
V penzionu Lhotka se nachází vlastní parkoviště hlídané kamerovým systémem. Pro hotelové hosty je k dispozici také noční recepce. Doplňkové služby: prodej doplňkového sortimentu, hygienických potřeb, půjčovna DVD, půjčovna kol. V restauraci i na zahrádce můžete bezplatně využívat WIFI - bezdrátové připojení k internetu.

Lhotka u Ostravy - typy na výlet v okolí:
Hornické Muzeum v Petřkovicích, na cyklostezce Petřkovice - Hlučín, cykloturistika. Hlučín - loděnice - každý týden koncerty a kulturní akce. Tenisové kurty, tenisová hala 200m. Hlučín - štěrkovna - koupání, vodní lyžování, motokáry Hlučín. Jezdecký klub Dolní Dvůr Wróbel. Areál Libros - Offroad - možnost projížděk v upravených terénních speciálech. Největší přírodní koupaliště ve střední Evropě - Poruba Vřesina (tobogany, minigolf, tenis,...)

Penzion Ostrava - Lhotka Lhotka - Služba na recepci je 24 hodinPenzion Ostrava - Lhotka Lhotka - je k dispozici připojení na internetPenzion Ostrava - Lhotka Lhotka - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Ostrava - Lhotka Lhotka - disponuje restauracíPenzion Ostrava - Lhotka Lhotka - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Ostrava - Lhotka Lhotka - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Ostrava - Lhotka Lhotka - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Ostrava - Lhotka Lhotka - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouADRESA
Penzion Lhotka, Petřkovická 125
Ostrava - Lhotka 72528 Česká Republika
Pension-Ostrava-Lhotka@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s
Penzion Lhotka ubytování Ostrava - Lhotka Aktuální počasí částečně oblačno

Doporučte tyto stránky: